2020-2021 GÜZ YARIYILI VİZE MAZERET SINAV DUYURUSU

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ DEKANLIĞI

YÖNETİM KURULU KARAR SURETİ

TOPLANTI TARİHİ       :28.12.2020

TOPLANTI SAYISI       : 28

TOPLANTI SAATİ        :11:00

TOPLANTI YERİ          : Mimarlık Fakültesi Dekanlık Toplantı Salonu

 

KARAR NO 01-) Mazereti nedeniyle sınavına giremeyen aşağıda bölümü, adı soyadı ve mazeret sınavına gireceği dersleri belirtilen öğrencilerin COVİT-19 pandemi süreci nedeniyle, Trakya Üniversitesi Lisans Eğitim Öğretim ve sınav Yönetmeliği’nin 18. Maddesi uyarınca mazeretlerinin uygun görülerek mazeret sınavlarının 11 Ocak-15 Ocak 2021 tarihleri arasında ilgili Bölüm Başkanlıklarının belirleyeceği gün ve saatte yapılmasının uygun olduğuna mevcudun oy birliği ile karar verildi.

 

BÖLÜMÜ

ÖĞRENCİ NO

ADI-SOYADI

DERSİN ADI

Peyzaj Mim.

1161702803

Hasan MARAT

PEM 440 2. Eskiz sınavı

Peyzaj Mim.

1151702904

Zeliha ARSLAN

Peyzaj Yapıları I

Peyzaj Analizi ve Değerlendirme

Peyzaj Tasarım Projesi 4

Peyzaj Mim.

1191702654

Amina BERİSHA

Peyzaj Yapıları I

Peyzaj Mim.

1171702011

Zeynep ÇALİK

Coğrafi Bilgi Sistemleri

Peyzaj Mimarlığında Bilgisayar Kullanım Teknikleri

Kentsel Akustik

Turizm ve Rekreasyon planlama

Peyzaj Tasarım Projesi 3

Peyzaj Mim.

1181702016

Serhat ARDA

Bilgisayar Kullanım Teknikleri

Mimarlık

1161701022

Nur Banu KARA

Mimari Proje 6 Eskiz

Mimari Proje 6 Ara sınav

Mimarlık

1171701813

Esra GÜNER

MİM 351 Mimari Proje 4-5

Mimarlık

1181701095

Kürşat MORKOÇ

-Büro Yönetimi

Mimarlık

1181701090

Aslı DEMİRCİ

-Genel Beslenme

Mimarlık

1181701804

Ayşe Hümeyra YEL

BES 433 Günlük Yaşamda Vücut Ağırlığı Denetimi (ara sınav)

 

Mimarlık

1181701644

Sherife BERİSHA

Mimarlık Tarihi 3

Mimarlık

1171701008

Şevval TUĞRAL

Mimarlık Tarihi 3

Mimarlık

1201701906

Hilal AKSOY

MİM 101 Mimari Projeye Giriş

Mimarlık

1201701033

Sinem ÖZBEY

MİM 101 Mimari Projeye Giriş

Mimarlık

1171701087

Yeliz KAYA

MİM 216 Tasarı Geometri

Mimarlık

1201701614

Elif IMPRAM

ZA101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

Mimarlık

9201701016

Batuhan ŞEHİTOĞLU

MİM 318 Yapı Fiziği

Mimarlık

1191701806

Onur Çelik

Şehircilik Projesi

Mimarlık

1191701901

Merve BOZKURT

Şehircilik Projesi

Mimarlık

1201701059

Elif sena AKTAŞ

ZA101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

Mimarlık

1201701621

İpek GIOUSOUF

ZTD 101 Türk Dili

Mimarlık

1191701004

Ronya GÖKÇE

Tasarı Geometri

Mimarlık

1201701636

Jülide ERGÜVEN

ZA101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

Mimarlık

9201701058

Şeyma ÖZKER

MİM 318 Yapı Fiziği

Mimarlık

1201701636

Jülide ERGÜVEN

ZA101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

Mimarlık

1201701610

Ayşe Sıddıka TURGUT

ZTD 101 Türk Dili

Mimarlık

1161701049

Şeyda KABAKÇI

Mimarlık Tarihi 3

Mimarlık

1181701056

Merve Gül UYGUR

Yapı Fiziği

Mimarlık

1181701055

Ömer Faruk ÖZDEMİR

Şehircilik Projesi

Mimarlık

1181701083

Ali ÇEKİÇ

Şehircilik Projesi

Mimarlık

1201701090

Mücahit Enes SOYSAL

ZA101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

Mimarlık

1201701647

Canberk LAYİÇ

ZA101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi

Mimarlık

1201701906

Hilal AKSOY

MİM 101 Mimari Projeye Giriş

Mimarlık

1181701055

Ömer Faruk ÖZDEMİR

Alan Dışı Seçmeli

Temel Bilgisayar Donanımı

Mimarlık

1181701804

İbrahim DURGUT

REK323 Alan Dışı Seçmeli Futbol

Mimarlık

1181701025

Mustafa Emirhan BULUT

REK323 Alan Dışı Seçmeli Futbol

Mimarlık

 

İlayda GÖKDEMİR

Alan Dışı Seçmeli

Temel Bilgisayar Donanımı

Bu içerik 28.12.2020 tarihinde yayınlandı ve toplam 619 kez okundu.